Комбайн Нива - проблем в хидравликата !

• R
    здравеите колеги искам да попитам защо на комбаин нива хидравликата връща обратно налягане и веднага като запали и цилиндрите се изспъват до последно
  • P
    нищо не мърда при мен а и така трябва да е нищо не трябва да мърда
  • R
    ти колега като откачиш хедера и като запалиш цилиндрите изпъват ли се или немърдат
  • P
    той като ми се е развалял спира да работи хидравликата има идна чашка вътре и се пука и не може да вдигне налягане
  • R
    за този клапан ми е ясно но аз си мисля за другия кадето е зад двигателя
  • P
    ми по принцип то друго няма но от клапана по скоро няма да работи виж да не е заседнало нещо по разпределителя при мен по едно време ми правеше пак проблеми и неможехме да разберем от какво и на края като отворих клапана на самия разпределител и от вътре извадих доста пластмаси от една помпа дето ми се беше палила авно са се растопили и са заседнали там но както ти казах според мен от клапана ако е няма да работи или ще прави проблем на всякаде така че обърни повечко внимание на разпределителя
  • R
    разпределителя съм го сменил но много ме съмнява клапана
  • P
    според мен си за разспределител ние патихме много с нашия и на края взех и сложих нов и всичко е 6
  • R
    като откача хедера и като запаля цилиндрите веднага излизат и както си жъне цилиндрите на перките също и немога да разбера защо така прави
  • P
    как така всички ли цилиндри по системата се изпъват

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Форшрит е512/514

Здравейте! Искам да попитам за мнение на комбайните е512/14, понеже обмислям покупката на...

71 0

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

68 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

224 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

130 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

872 8