Кога се изплащат субсидии в сектор овцевъдство за 2013 година?

• I
    Колеги, искам да попитам ако знае някой да ми отговори за тези които отглеждат от 10 до 49 овце майки за тази година превеждаха ли някакви субсидий , защото аз до момента нищо не съм получил а няма причина да не ги получа, защото не са ме проверявали.
  • N
    не е ли в началото на декември ,като че ли се разбраха по време на стачката , че ще пуснат някакви средства да станат до 70%
  • A
    Баща ми получи половината от неговата субсидия още на 17-ти октомври за овцете сега чакаме другата половина която ще е началото на януари доколкото помня.
  • I
    Миналата година разликата между НДЖ4 и НДЖ5, ако не се лъжа, беше около 6лв.(т. е. на едните даваха 41лв., а на другите 35лв.). А дали има смисъл да ги местиш ти решавай
  • P
    Да, оказа се плащали за 10-49бр. НДЖ4 и НДЖ5, но само за изостанали необлагодетелствани райони! Като за НДЖ5 били по-малко парите,,, Колко пари са обещали за тая година? Струва ли си да ги местя в НР2 (необлагодетелстван район, различен от планински)
  • K
    И аз нямам още нищо преведено. Последните обещания бяха за началото на декември.
  • I
    Има субсидий от 10 до 49 овце майки, кози майки, овце и кози майки. Трябва да имаш регистриран ЖО да са маркирани животниге и да ги заявиш в комисията по земеделие към Общината.
  • I
    "A има ли изобщо субсидии за под 50 броя(овце или кози)? " А НДЖ4 и НДЖ5 за какво са
  • P
    A има ли изобщо субсидии за под 50 броя(овце или кози)?
  • I
    Колега, всички сме в очакване. Обещанията са за превод наведнъж през декември(както беше и миналата година) ?.Благодаря ти много за отговора.
  • I
    Колега, всички сме в очакване. Обещанията са за превод наведнъж през декември(както беше и миналата година)

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

63 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

225 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

207 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

134 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0