Съвет за отглеждане на гъби

• T
    Здравейте , моля за съвет относно отглеждането на култивирана печурка .\r\n
  • P
    Моя съвет е да четеш, ако можеш чужда литература , най-вече холандска!! В България няма свръх производство на печурка напротив има недостик на КАЧЕСТВЕНА ПЕЧУРКА, затова се внася от Полша. линка отгоре спокойно можеш да го изтриеш от памтта си, защото е пълна глупост. Има смисъл и пари в гъбоптоизводството , но само ако е произведена по технология по която я роизвеждат в нормалните държави. ние тук в този отрасъл сме с около 30 години назад.
  • L
    Здравейте, Култивираната печурка е най-масово произвеждания вид гъба. Не само, че има свръхпроизводство, но и внасяме от Полша на много ниски цени. Поради тези причини, но не само, ние се насочихме към производство на гъбите шийтаке, които у нас са популярни в момента най-вече като съставка на хранителни добавки. Ако проявявате интерес, разгледайте страницата на нашата ферма: www.gourmetmushrooms.eu www.Facebook.com/ShiitakeFarm

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съвет за използване на сграда

Здравейте ! Търся съвет за използване на сграда. Имам неизползваема сграда в отлично...

44 0

Договор за рента

Може ли няко да ми отговори на тези въпроси моля ви. Миналата година 2020 си получих рент...

67 0

Дайте съвети

solun1: Здравей. Това най-вероятно ще трябва да попиташ в Министерството на Туризма и Министерст...

52 1

С какво да засея неполивно място със площ от 6декара?

Теодора: Здравейте, и аз като Вас имам същите въпроси, ако желаете и имате идеи можем да сме си п...

135 2

гъби кладница

Пиша по повод темата за гъби Кладница за изкупуване, ако имате информация кой се занимават...

60 0