Кой все още не е получил субсидии?

• D
    Отварям темата за да видя дали има доста колеги като мен.Поради грешка в системата все още не съм получила никакви пари.Ако има и други колеги ,които са изрядни в документи и броя животни ,а нямат субсидия да пишат за да видим къде да си търсим правата.Грешката не е наша,а потърпевшите сме ние
  • D
    Моля,ако някой е преминал през перипетии подобни на моите(макар и в минали години)да пише какво трябва да предприема в момента
  • D
    Колеги,има ли някой да не е получил и сега пари?
  • D
    и на мене ми казаха същото ,но все още нищо
  • F
    Аз ги получих на 5.11.2013г. Имах проверка, нямам движение на животните и започнах да им се обаждам по телефона всеки ден. Като последния път когато се обадих ми казаха че ще ми ги изплатят на някой от следващите траншове, но не знаеха кога ще бъде това. И два дни по късно ги получих.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

68 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

226 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

208 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

134 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0