Каква е изкупната цена на телета на живо тегло от 250 кг. до 500 кг.?

• F
    понеже имам 30 такива телета порода абърдиин херефард и лимозин гледани само на ясла колко пари може да им се иска на жива тегло
  • Д
    Имам три телата черно шарен е единия той е около 350.кг.другия е бял аколо300кг.и един черен и той към 300кг.каквае цената
  • K
    ЗДР ИСКАМ ДА ПИТАМ ИМАМ 1 МЬЖКО ТЕЛЕ НА 7 МЕСЕЦА ПОРОДА АБЬРДИН ГЛЕДАНО САМО НА ЯСЛИ КАКВА СУМА МОГА ДА МО ВЗЕМА НА КГ ЖИВО ТЕГЛО ОКОЛО 250 КГ Е В МОМЕНТА МОЛЯ ЗА ОТГОВОР
  • M
    Имам 4 телета по 250 кила каква сума мога да им взема
  • B
    i az imam edno jensko dele na 8 meseca e i okolo 260 kilgrama e kolko moga dda i vzema oto tel za vriska 0893914024 po 3.20 lv moje daa ya dam
  • A
    3 .. 3,10лв. ето телефон за връзка 0899094394
  • A
    даите телефон за 3лв.
  • A
    даите телефон за 3лв.
  • N
    Мисля ,че зависи на каква възраст са , защото лойта на по възрастните става жълта , и не стават за луканки . Иначе 3 лева ще им вземеш без проблем.
  • A
    ами да прекалило 3.20 дават
  • P
    3 LV
  • H
    Здоравейте, И аз имам същия въпрос. Моите телета са обаче симентал и в момента са около 350 кг (40 броя). Имах предложение за продажба в Хърватска, но пропадна. Трябва да ги продавам сега в България. Моля кажете цена за живо тегло.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

142 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

337 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

911 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1584 2