Има ли одобрени проекти по мярка 141

• C
    Има ли одобрени по мярка 141? Срещат ли се трудности при кандидатстване?
  • "Съпруга ми казва две години пшеница, една слънчоглед, но от съвети по земеделие казват че не е добре от страна на агроекологията. Ако го направим така както иска съпруга ми дали ще го одобрят?." - не сте разбрали явно не от страна на агроекологията,а от страна на агротехнологията за отглеждане на даден вид култура.
  • Г-жо/г-це Семова, аз имам одобрен проект по м.141, изготвен от ОССЗ- от който съм много доволен. Вие обсъждате с експерта с какво ще увеличавате икономическият размер на стопанството- с колко дка земя и вида култури. ОССЗ ще ви даде съвет относно редуването на културите за 5- те години
  • Вие ли казвате за пет години напред какво ще сеете, когато Плана се изготвя от НССЗ
  • При вас по бизнес плана как е редуването на културите? Съпруга ми казва две години пшеница, една слънчоглед, но от съвети по земеделие казват че не е добре от страна на агроекологията. Ако го направим така както иска съпруга ми дали ще го одобрят?
  • платиха ли за тази година по 141
  • nqkoi izplatiha li mu po tazi mqrka podpisah predi mesec a pari nqma moshennici
  • Подадох заявлвние на 30-ти Септември 2008 година.Получих субсидията Април 2010.Тази седмица ще подавам заявление за 2ро плащане.
  • да така беше и при мен един месец го изготвят и после го вкарваш в разплащателна
  • S
    На мен вчера от съвети по земеделието ми заобясняваха че неможе то така да кажеш и да ти изготвят проекта- бизнес плана. Трябвало министъра да пусне заповед, около две седмици преди приема и тогава да започнат да ти пишат проекта. Чудя се дали не ни мотаят... При вас как беше?
  • Кандидатствах през м.Юни 2010 г.Проектът ми се одобри скоро и на 09.02.2011 ми връчиха Заповедта.Там пише,че до един месец трябва да ми се преведат парите,и все още чакам.
  • koga gi poluchi i koga kandidatstva
  • koito iska da pi6e na parmaka--@dir.bg
  • на някои платиха ли по тази мярка през 2011
  • в нашия край взеха пари по мярка 141 но бяха подали документи 2009 и 2010 им дадоха по 3000лв а сега дали изобщо ще я отварят тази програма незнам
  • аз кандидатствах по тази мярка ама още чакам-отчета ми уж положителен и толкова.колеги има ли някой с тази мярка и взел ли е пари?пишете..видях че тези от 121 ще пият студена вода -спрени заради недостиг на средства

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта