Комбайн Claas 76 -мнения и препоръки

• D
    Здравей те ! Харесах си един сравнително стар комбайн Клаас 76 . Някои има ли наблюдения и мнение за този модел? Питам защото никога не сме имали и не сме се занимавали с комбайни .
  • D
    И аз прегледах обявите но ще видя нещо внос и после може да мина на БГ техника
  • D
    Дулев попатнах на обяви за КЛАС Д-106 с хедер за бяла жътва и слънчоглет 40000лв.Павликени.0888880144. КЛАС-96 46000ЛВ.Ямбол 0899188010 Можеш да ги видеш в обявитеАГРОТЕХНИКА на fermer bg.
  • M
    nqkade na skoro po saitovete sre6tax edin New Holland nqkade v Silistrensko sas Mercedesov motor i smeneni gumi i remaci za 29,999 --izglejda6e dosta dobar, a i sam 4ul 4e sa lesni za podrajka,no samo sam 4ul nesam imal takava marka,no edin priqtel ima --uspex v tarseneto
  • D
    До колкото съм запознат с Англичамоте няма смисъл да ходим да ги гледаме преспокоино можем да се доверим начестната им дума. Понеже внасям доста неща от там и когато каже да има 2 драскотини той го снима и ги пра6та каже ли ОК никога не съм получавал нещо което не е наред.
  • D
    Дулев да отидем да си вземем по една комбайна,и да започнем да жънем от там до България.Транспорта ще ни излезе на печалба.Без майтап,отдавна мисля така.
  • D
    Много добри цени из европа . Браво за сайта. Ако има и някои да ходи да ги носи ще е супер
  • B
    http://www.agriaffaires.co.uk/
  • B
    колега ето малко info http://www.kevinkirby.com/http://www.agriaffaires.co.uk/used/1/combine-harvester.html гледаи и сферяваи цените + 10 000;11 000 лв от горе за транспорт
  • D
    Дулев,класа е хубав.прочетох даните за него в "mobile bg."ше ти варши работа.както те съветват колегите по горе,вземи с теб някой твой познат огледай те хубаво, завъртете вършачката с пълна гас.работи ли нормално вземай го.
  • I
    Все имаш някой приятел дето разбира той ще ти каже като го огледа дали е добра
  • N
    Мите вземи някой със тебе дето е карал и има опит със клас.
  • D
    Проблема е там че не е в България другата седмица ще ходя до фирмата във Варна да приказваме ,и да проверя да не е някоя пирамидка А за прверка и два дена да го гледам файда няма нищо не разбирам от комбайни
  • I
    На външен вид не е лош както те съветва Ники оглеждаш го добре от всякъде и щом ти хареса вземаш не са лоши машинки
  • N
    Направи му един обстоен оглед и цената ако ти отърва не му мисли много няма да съжаляваш.
  • D
    с клима и сечка и трите хедера

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

32 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

174 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

524 1