Цвеклови гранули и млеконадой

• I
    Някои хранил ли е с цвеклови гранули?има ли увеличаване на млеконадоя и има ли сметка да давам от тях?
  • V
    nese zanimavaite s prostotii nikakva faida ot tezi rqzanki samo paritesi dava6 nakraq ni6to.nqmali zop nqma mlqko.samo firmite stavat bogati apk nie lapame mohite. [:slap:]
  • V
    nese zanimavaite s prostotii nikakva faida ot tezi rqzanki samo paritesi dava6 nakraq ni6to.nqmali zop nqma mlqko.samo firmite stavat bogati apk nie lapame mohite. [:slap:]
  • V
    nese zanimavaiti s prostotii samo si dava6 parite nqma nikakav efekt samo troda na vqtara nqmali nqmali zop ni6o nqma da izdoi6. samo firmiti stavat bogati apak nie [:slap:]
  • D
    какво стана с бозата за крави някой храни ли оше и има ли резултат
  • F
    а на някой да му се гледат крави в чужбина - майл [email protected] slovenija 750 e zaplata osigurena kvartira
  • potarsi iz internet ima recepti za boza doma6na boza ili boza za jivotni
  • nqkoi da napishe kak se pravi bozataaa
  • ima smisal pri nas dava 40 litre na den
  • Напиши ми ако знаеш рецептата как точно се прави бозата!
  • Колегата който пише за бозата е много прав. Опитах го и съм много доволен.Бях чул и преди за това нещо, но не вярвах. В бозата се съдържа много витамин "Е" и мисля, че това е причината за силното увеличаване на млеконадоя.
  • A
    Здравейте, а не използвате ли витаминоминерални добавки? във форума виждам, че някои от животновъдите имат отрицателно отношение към тях...но знам и хора, които са много доволни. имаме клиенти, които са доволни от 1 продукт, който се дава непосредствено след отелването. има продукти и за високомлечни и за сухостойни крави. а гранулата за прасенцата дава много добри резултати. едни клиенти от Благоевград бяха адски доволни.
  • Книгата на професора е разкошна за интелигентни кравари.Не е вярно,че по книги крави не се гледат.Но истината е една :храната прави борбата и от професора можеш само да се доизучиш в хранене на крави с добри генетични заложби.Успех на всички,които разчитат на науката.
  • I
    zdraveite.az hranih s tezi granuli i 4estno da vi kaja efekt pri men nikakyv.vaobshte ne mi vdignaha mlekonadoq,neznam na kakvo se dalji.dano pri vas ima
  • S
    здрасти колега от гранулите има ефект и то голям но само през зимата защото те са все едно даваш зимно време да ядат прясна трева много водни, но трябва да ги смесваш и със зобта която даваш за да получиш най-добър резултат прави 1:10 на крава ако ти е възможно по една кофа давай. Аз ги вземам от Кнежа че ми е по-близо на 0,40 лв. килограм но наедро демек над 1 тон. утре ще ти пратя номера.
  • Цвеклови резанки -да! Гранули -не! Внасят разни боклуци тъпкани с ГМО от Гърция и Австрия,при яката цена 120 евро т.е 240 лева /тон,а екологично чистия царевичен силаж върви между 80 и 100 лв./тон. Сами си направете сметката.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

154 0

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

448 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

632 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

260 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

901 2