Честит 3 МАРТ

• A
    честит празник на всички БЪЛГАРИ.Преди малко се върнах от Шипка много хорабе!!!!!!
  • D
    прав си колегаза заЧеркезов.
  • Черкезов е генномодифициран фен...........питай те го.... Срещал съм го в друг форум
  • D
  • C
  • черкезов ти от кой беше
  • N
  • Аз ше кажа следното.Повече действие,но разумни и смело с главата напред и да пребъдем(колкото и наивно да звучи)!!!
  • И аз бях, беше пълно с анти българска паплач. Атакисти, ултра леви, Бенесари, ВМРО и куп други псевдо патриоти и долнопробни партии.
  • D
    тоя малоумен за кой се мисли?човека се радва че е ходил на шипка и видял много БЪЛГАРИ които милеят за БЪЛГАРИЯ.А тоя плещи глупости
  • M
    Аман от малоумни,човека му казва,че на Шипка е било пълно с признателни българи,а тъпанара пита дали са качествени.Ами при всички случаи са били по-качествени от тебе!
  • N
    ако не те е срам да се наречеш БЪЛГАРИН пиши на кирилица бре иначе ще станете със един повече некачествените
  • R
    Ясно! Ти си от тия с "материала"
  • R
    Ясно! Ти си от тия с "материала"
  • a xorata bexa li ka4estvenni
  • a xorata bexa li ka4estvenni

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

264 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

776 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1712 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2304 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2590 6