Цени на овцете.

• C
    До два месеца ще приключим с продажбата на агнета.Тогава идва момента за прочистване и подновяване на стадото.При мен ще има продажба на около 30 овце и два коча.На тяхно място трябва да купя 40-50 нови овце и един коч.Това трябва да стане до началото на м.август.Нека да обменим инфорнация за цени на овце и кочове според породите и добри пазари за продажба и покупка.
  • I
    Prodavam 30br zaplodeni ovce na tel 0893435868
  • I
    искам да купя агнета от романовски овце.
  • M
    Искат от 180 до 200лв,но в последно време прекупвачите не дават повече от 130.Аз взех от тук -от там още някоя овца,но няма качествена стока.Искат се пари,но това,което се предлага(поне,което видях)не струва и стотачка.Говори се за млекодайни овце,но в крайна сметка на практика се оказва,че в стадото има 4-5 овце,които дават по литър,а останалата част-200гр.В нашето стадо освен цигай и романовска не сме вкарвали елитни кочове от млечни породи и въпреки всичко,овцете ми се оказват с повече мляко от други прехвалени стада.
  • R
    колеги при вас по колко вървят овцете. аз продавам 25 овце - супер гледани и искам по 230 лв
  • M
    Започнат ли да дават субсидии само на фермите извън населените места,ще видите едни цени на овце...Сега много народ се мъчи за пустите му субсидии,та мъчи и добитъка.Весо,то агнето е 150 лева,защото става за ядене,ама една омаститена овца циганите и за 30 лева няма да я вземат.
  • V
    Как може едно агне да струва 150 лв а една овца по малко или е брак или от бракуван фермер
  • K
    какви са цените на овцете с мляко в момента
  • C
    Нико не продава овце на килограм живо тегло.Всичко е на пазарлък според овцата.Много се надуха цените на овцете тази година но до месец-два пак ще се върнем на старите.Почти няма продажби на овце над 140-150 лева.Това е максимума за местните бг.породи.
  • bihte li mi kazali na kalko varvqt ovcete jivo teglo
  • за евро ли е цената ако не направи корекция
  • В Калояново има частник мутон-шароле
  • M
    Иди на Аграта на 9 Март и питай за Земеделският Институт в Стара Загора.Сигурен съм,че с удоволствие ще ти продадат едно агне.
  • а може ли да попитам от каде мога да си намеря шароле мутон или поне едно мажко агне да ги видя дали 6те излезе не6то от тях.
  • V
    kolega bancev ti ot burgas lisi ili ot okoliata znae6li koi prodava karakachanski ovce ili medno4erveni 6umenski
  • D
    При нас в Карнобатско са по 220лв, 250лв.независимо каква порода са.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта