Гроздобер 2013 - цени на червените винени сортове грозде

• P
    Какви ще са цените на червените винените сортове грозде тази година
  • P
    При нас е с пълна сила гроздобера супер реколта да се надяваме, че и виното ще е такова. Идеална година се улучи за гроздето. Преди 10 години помня имаше пак така силен добив като тази. пазарът е малко труден в такъв момент ама ще мачкаме за вино и ракия. Поне ракията не се разваля.
  • A
    Здравейте,колеги.Как върви гроздобера при вас.Остана ли грозде.Реколтата добра ли е
  • P
    от 0,8 до 1 лв- за мерло и каберне в нашия край. аз лично продавам на 0,8лв.
  • L
    Никои ли не продава ? Кажете някакви цени .....
  • P
    ами доколкото знам тук при нас не се навъртат такива. всичкото грозде заминава по частници
  • N
    а големите закупчици на грозде каква цена искат
  • P
    ами в нашия район Сухиндолския се очертава цена около 0,8 до 1 лв. за мерло и каберне поне засега.
  • S
    В моя район между Стара Загора и Чирпан мисля да го пускам на цени 0,50ст. - памид,мискет, алиготе, ракацител а кабернето на 0,60ст. цени на дребно за частни клиенти. Нямам информация как вървят цените в другите райони затова може да споделите.
  • S
    Колеги - дайте да сравним цените по региони, гроздобера вече започна.Успех на всички!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта