копувам фирма регистрирана като земеделски производител

• C
    Копувам историята на фирма регистрирана като земеделски производител тел 0898759875
  • Продавам дяловете на ООД, регистрирано като земеделски производител от 2005 год. Цена: 5000 лв. Тел. 0888 248 727
  • C
    а за всички които се интересуват от обявата 0898759875
  • C
    абе хора вие колко годишни сте аз побликувам обява в вашият форум, а вие го превръщате в децка градина
  • N
    Е нищо де..... нека тренира теорията че някога може да му се наложи и практика.
  • D
    Ами повтаря като папагал все едно и също.
  • N
    Човека все пак има интернет пред себе си.В него всичко пише и стига човек да иска може да намери и да го напише като свое мнение.Чудно ми е защо е анонимен и не пише в чата.хихи... там трябва по-бързи отговори....
  • M
    Нашия Иванчо се е закачил при зайцевъдите, те май са доста толерантни към него, не видях парещи постове като при нас.Да знаета само какъв смях пада като му чета глупостите, той общо взето пише по един и същи начин за всичко, пак внася, дава "компетентни" мнения, абе чудо
  • N
    Я виж ти.Все още не е възразил ,че анонимните имена са на един и същи човек.
  • D
    права си Никол.
  • N
    Колко са жалки горките.Чудят се с кой да се заяждат.Междодругото това е един и същи човек с много анонимни имена.
  • D
  • N
    Е такъв отговор не съм виждала във форума до сега "От кой край си?-От нашия" [:talk] Но защо ли се учудвам след като анонимен го е писал.
  • C
    а за да отговоря на Илиан пари предлага Илиане
  • C
    абе търся ви по тези скаипове и не можем да направим връзка моля заинтересованите да позванят на 0898759875
  • От нашия.А ти от кои си?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

212 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

292 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0