Може ли някой да ми прати снимки на сечка на комбайни нива?

• M
    Здравейте колеги!Искам да помоля ако някой има сечка на комбайна си би ли ми направил няколко снимки?Снимките ми трябват за да си направя и аз 1 сечка защото като ми казаха цената от 2500 лева мене ми призля.Имам машините за направата и само ми трябва визуално да видя какво точно представлява и функционира.
  • R
    тел : 0889 659 888
  • R
    аз продавам сечка за НИВА , РАБОТИЛА Е САМО ЕДНА ГОДИНА много запазена. със допълнителната шаиба и ремък, цената е 1600 лв.
  • P
    здравей колега и аз си купих от левски в цената ти влиза и доставката и монтажа а и на нивата се сменя и горната шайба на вършачката слагат шаиба с още един канал за ремъка на сечката а и капака на шайбата се сменя и един оптегач слагат с две шайби и всичко ти е в цената и идват за час час и нещо си готов. струва си парите
  • R
    колега и аз търся сечка 2 ръка за нива ако излезе нещо по вече звънкаи на 0886 33 71 51 апък аз ще почерпя
  • M
    Еми сигурно така и ще стане.Най-много да намеря някоя сечка от нива(слагана) да я закупя като втора ръка и така
  • B
    Можеш да направиш като нас.Купуваш си само оста с ножовете и гредата с контрата.При нас излезнаха към 1600 лева мисля като е Е516 са повече ножовете.И после само да направиш самият кожух на нарязващото със задвижването ,ако имаш шайбите.Иначе тая цена си е само заради това ,че е изключително трудно да направиш втулките на ножовете и баланса на оста.Ние на струг правихме 2 пъти втулките.Е не става.И 1мм луфт да има ножа се мести във върха със 1 см което при работа е опасно защото засича други ножове. Ако 2500 лева не те устройват за ново нарязващо ,защо не пуснеш една обява ,че купуваш сечка втора ръка - има един куп изхвърлени Ниви.Все ще се намери :/
  • M
    Да и аз това се замислих,но не ми казаха някаква приказна цена която реално погледнато не е оправдана за 1 ос и няколко ножета.
  • B
    Сигурен ли си ,че имаш машините за направата и? Стенд за балансиране ? И ние правихме сечка на E516 - първият опит свали капака на нарязващото вкара го в ножовете счупи 2-3 ножа и се разхвърчаха искри ,а звука беше страхотен.Е-то взе да се разпада на 5-тата секунда.2-рият опит беше с балансиран на стенд правен от нас вал - никакви вибрации ,но много проблеми с втулките на ножовете и периодично през 5-6 дка засича нож и от там се почва ефекта на доминото.2 години се мъчихме със сечката и накрая отидохме да купим вал с ножовете и гредата с контраножовете от ЕТ Бела - град Левски. Не ,че искам да те отказвам ама след това ,което видях и чух да хвърчи по-добре си купи от тях зя да не убиеш някой.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

30 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

171 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1