Срок за субсидия на глава животно

• B
    Четох в една статия че щяло да има субсидия на глава животно.Срокът бил до 28 февруари.Вярно ли е това и от кога тече срока
  • Всички стопани притежаващи над 5 говеда и над 20 бр.оце или кози трябва да подадат заявление за подпомагане в ОЗС до 15 май.Не чакайте крайния срок!Той е съвсем близо!
  • но това е само за месодайно направление поне аз така знам за млечно за сега нищо
  • da 23.leva sa ovza i 54 leva za kraveta
  • Здравейте,четох че щели да плащат по 20 лв. на брой за овца-майка но някой казват че може би ще бъде по 40 лв.на брой.Някой ако знае да пише
  • срока за подаване на заявление е до 15.05.2009г
  • i nie nesme polu4ili 20st za mlqko.V4era mi kazaha 4e nqmalo pari da gi 4akami sled izborite.
  • nema gi tia 20 st. i v dobrich kasvaite kade koga
  • Не си единствен колега и нашите пари за Януари ги няма.Ходих в обласната служба на ДФЗ да проверя казаха, че ме няма в черния им списък, но просто още не са получили нареждане от София да ни ги преведът. Колега който си подаде докоментите една седмица след мен ги получи преди дестина дни
  • V
    колега много бързаш министъра каза-декември сигурно защото тогава няма да е той [:big:]
  • Абе те за млякото за Януари още не са ми пуснали парите вие за Глава Животно говорите...
  • здравейте,извинявам се но аз нещо май не разбрах.Аз си пререгистрирах животните до 28.02.2009г. но трябва ли да се подава заявление или нещо друго за тези субсидии за глава животно,и има ли срок.Ако някой знае моля да пише.
  • v momenta ni triabvat tezi pari nali e za podpomagane za izxranvaneto na jivotnite vijdate kakva zima e ili niakoi pak 6te gy6ne tezi pari kakto vinagi sramota
  • D
    Срока за подаване на анкетни карти е 25.март,но ако до сега нямаш номер на жив. обект трябва до 28.02.09г.да се регистрираш при вет.лекар и подадеш анкетна карта в поземлена-за да влезеш все пак в регистъра.
  • D
    За нова регистрация не.Мини-мис има такава клауза в договора,но реално погледнато ако тези животновъди имат да вземат и ливади за пасища ще бъдат принудени до края на март пак да правят нова анкетна карта.Който няма мини-мис е задължително само да опресни базата данни за животните си при ветеринарните.
  • javajavascrjavascript:jjavascripjavajavascript:script:t:avascript:ipt:script:javascript:

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Долащане СЕПП кога!!!

radostinkovandzhiev@abv.bg: Платиха ги

185 0

изплащане на застъпвания

Кога ще изплатят застъпванията , тъй като няма информация, миналата година имаше превод кр...

60 0

Списъци по схемата de minimis на земеделските стопани, отглеждащи крави, юници, биволи, овце – майки и кози – майки

Здравейте, някои знае ли къде да видя списъците на земеделските стопани, имащи право по сх...

96 0

МЯРКА 11

kalinbelia: и аз това се питам, по график е за края на май началото на юни

246 1