Възможно ли е ползването на таблет с ОС андроид и GPS приемник за измерване на площи.

• V
    Възможно ли е ползването на таблет с ОС андроид и GPS приемник за измерване на площи. В момента имам качени карти и го ползвам само като навигация.Ще помоля ако някой има познания в тази област да ги сподели.И евентоално някаква програма за ОС андроид.
  • P
    Ще свърши работа да си играем
  • V
    Да колега и аз доста се порових из гугъл и установих че има програма която дава такава възможност но точноста ще е доста некоректна.Като ми остане малко свободно време ще копирам линк.Само че е платена.Просто да разгледаш.
  • P
    По принцип би трябвало да е възможно но не знам от къде може да се сдобиеш с такава програма. И има още нещо, че GPS -ът на таблета ще ти дава по - големи отклонения, тъй като не е така точен. Силно заинтригуван съм и бих го използвал макар и да не е с такава точност.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

197 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

141 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

30 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1