аренда за земя и кандидастване по мярко 112

• M
    Здравейте,искам до година да кандидаствам по мярка112,но за целта догодина трябва да подпиша договара за аренда на земята на мое име за 5 или 6 години,но аз искам да съм сигурна в земята и ме съветват съпругами тази година да подпише 1годишен договор за тази земя,а от догодина аз да подпиша за 5 или 6 години понеже догодина аз ще се регистрирам като ЗП!но имаме опасения че собственика може да се изметне нещо и затова искаме да сме сигурни от тази година още за напред.НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА ДАДЕ СЪВЕТКАК ДА ПОСТЪПИМ.\r\n
  • M
    Много ви благодаря
  • B
    Тази година нека съпруга ти да разпишеза 7г. договор за аренда ,като в договора той има право да сключва пре аренда и така догодина той ще сключи с теб за 6г договор за аренда без проблем. Точно така! Ако има начин направете договора за по-дълъг период, например 10 години.
  • K
    Тази година нека съпруга ти да разпишеза 7г. договор за аренда ,като в договора той има право да сключва пре аренда и така догодина той ще сключи с теб за 6г договор за аренда без проблем.
  • M
    Здравейте,искам до година да кандидаствам по мярка112,но за целта догодина трябва да подпиша договара за аренда на земята на мое име за 5 или 6 години,но аз искам да съм сигурна в земята и ме съветват съпругами тази година да подпише 1годишен договор за тази земя,а от догодина аз да подпиша за 5 или 6 години понеже догодина аз ще се регистрирам като ЗП!но имаме опасения че собственика може да се изметне нещо и затова искаме да сме сигурни от тази година още за напред.НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА ДАДЕ СЪВЕТКАК ДА ПОСТЪПИМ.rn Подпишете дългосрочен договор още от тази година и внимателно формулирайте клаузите по договора, така че да сте сигурни за в бъдеще. Благодаря за отговара.На мое име ли трябва да е,защото в последствие аз ще се регистрирам катоЗП и за колко год.най малко ще трябва да подпиша,да не да окаже някакво влияние върху бъдещето ми кандидастване по мярка112
  • B
    Здравейте,искам до година да кандидаствам по мярка112,но за целта догодина трябва да подпиша договара за аренда на земята на мое име за 5 или 6 години,но аз искам да съм сигурна в земята и ме съветват съпругами тази година да подпише 1годишен договор за тази земя,а от догодина аз да подпиша за 5 или 6 години понеже догодина аз ще се регистрирам като ЗП!но имаме опасения че собственика може да се изметне нещо и затова искаме да сме сигурни от тази година още за напред.НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА ДАДЕ СЪВЕТКАК ДА ПОСТЪПИМ.rn Подпишете дългосрочен договор още от тази година и внимателно формулирайте клаузите по договора, така че да сте сигурни за в бъдеще.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

T

Мярка "Ковид"

Аз съм от тези "малкото" земеделци,които не получиха средствата на 15.06 .2022 г по мярка...

92 0
T

натура 2000

Петър Петров: Колеги,може ли някой да ми каже каква сума е получил за натура 2000 за миналите три поредн...

212 1
P

качиха новия слой

качиха новия слой в seu.dfz.bg

275 0
N

Млад фермер

Здравейте, за регистриране на млад фермер какви документи трябват?

218 0
К

Регистрация за земеделски производител

К: Можеш първо да засадиш и после регистрация,за нови може по всяко време на годината.От ден...

319 2