Трактори 952

• 4
    за тези трактори разбрах, че нямат климатик, и предния мост (руския) чупи по някой зъб и като цяло стига сам да си го караш са надежни. Та въпроса ми е колко струва ориентировачно смяната на тази предавка със счупения зъб.\r\n според мен по добре едно 952 - 2003 година за 20000 хил лв\r\n отколкото Масей фергисон 100 коня 1990 година пак за 20000 хил лв \r\n споделете от вашия опит\r\n
  • A
    До колегата Ivan ivanov който е казал че ресурса на 952-то е 8000 моточаса-ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!! Моя сега е таман на 9000 и си го карам и си върви идеално и абсолютно всичко заводско си работи ... То да ти кажа колега ако си я поддържаш машината както трябва няма да имаш проблеми , но ако караш все едно си някой работник у ТКЗС-то е няма да ти издаржи беларуса западното ептеннн...
  • K
    Да попитам за беларус 952,2 От къде мога да регулирам скоростта на пускане и вдигане на навесната система?
  • M
    Привет! Взех си преди една година 952 2002, 20000 лв. и сам доволен от работата която ми върши, но за съжаление съм сменил доста неща като турбина, маслена помпа, ремонт на преден мост (нова корона), ново динамо.. общо взето си приготви 1000- 1500 лв за ремонт, но като цяло трактора е добър и прекрасен за управление и има евтини части. Дано това да ти помогне да направиш правилния избор.
  • E
    колега имам пронар 95кс на 2500мч с климатик ноември 2007г с правия мост и го продавам това е беларус 952 досега съм сменил само диск на съеденителя
  • J
    нашия 952 е точно такъв сега е на около 6000 часа и ремонтираме скорости. Винаги прави проблеми деференциал , хидравлика , инсталация нищо нее надеждно неможе да вдига сеалката а я дърпа без проблем. но зависи за къкво ще се използва аз лицно 952 повече никога
  • I
    Ресурса на 952 е 8000 часа.Нов е 35 000лв.Стара технология и едва ли си струва за 10 годишен тракктор да дадеш 20 000 лева

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта