Овощарство - с какво да започна?

• E
    Имам двор 12дк от които 5дк от тях иска да посадя овошна градина.Четох доста от форомите тук и немога да взема решение какво да посадя защото тепарва навлизам в тази област..отначало си мислех праскови или сини сливи....колебая се също за лещник и бадем...Мястото е село в североисточна България на 30 км от морето, почвата е ченозем,мога да направя капково напояване... Водя преговори за закопуването на саседския парцел и тои е около 5дк но за първата година \'ще пробвам с моите 5дк.Кое било по изгодно за се засеее и ще носи по добра печалба...знам че няма да има пелби пърбите год.. но като допалнително занимание.......Другото което искам да направя да сложа в граднита към 50 кошера това добра идея ли е ???????\r\n\r\n\r\nБлагодаря предварително
  • S
    при мен дърветата са сливи и ябълки ето и снимка
  • E
    Мисля ,че ще е добра идея с пчелите
  • P
    и аз ще си садя 20 овошки сливи и след време ще слагам кошери в градината .ракия и мед супер

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Наранена кора фиданка череша

Здравейте, Закупих фиданка череша, в последствие забелязах тези нарушения в кората. Дали...

60 0

Напояване

Здравейте,вкючвам се във форума със следното питане. Обмислям вариант за изграждане на кап...

99 0

Най-подходяща овошка за 1 (само) декар.

Здравейте. Бих искал да засадя подходяща овошка на нашето ограничено място от 1 декар в (г...

195 0

Проблем с череша

Здравейте моля за съвет за череша. Проблема се изразява в следното: Когато се образуват ма...

135 0

Орехова градина

batkovato: Нали знаеш, че се садят обратно на останалите дървета що се отнася до ориентирането север-...

286 1