Цена на овче мляко

• Здравейте колеги,имате ли информация за изкупната цена на сурово овче мляко тази година? Ако някой от вас е работил с Тирбул ЕАД - гр.Сливен,моля да го споделите!
  • при нас чувам че по 1,10 стара. загора.аз нямам но колегите по толкова им го изкупуват мандра 'ЙОТОВИ'СЛИВЕН
  • V
    pri nas e 90
  • на частно - 2.00 лв.
  • N
    1.20 на мандра а на частно колко го давате?
  • D
    в София е 13лв. кг. за цяло агне
  • В Пловдивско цената е 1.20 лв.!!!!
  • B
    Докарал си го до европейската цена-мисля че това ще е тавана.След 1,20 продуктите стават непродаваеми на запад.
  • C
    При нас почнаха да изкупуват по 1.20
  • saaaaaaaa
  • M
    Колко над 1.20?
  • A
    чух че в Грудово давали добра цена нат 1.20
  • R
    Аз съм от провинцията и то така наречената "дълбока" провинция,но това не ми дава право да подценявам труда си и да си давам млякото на безценица.Хората на село,оценяват много повече труда на другия,затова може би не проявяват претенции към цената.
  • M
    За София и региона-да. В провинцията мисля че по-трудно може да се продава всичкото мляко на тази цена.
  • M
    2лв.е реална цена.
  • в Пазарджишко последно го плащаха 1,10-1,15 става въпрос за мандрите а на края носиш иплащат веднага

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта