Кандидатстване по мярка112 с картофи

• M
    Здравейте,имам 20 декара земя край стара загора искам да засадя картофи(ранен сорт)и да кандидаствам по мярка112,но в съвети по земеделието ми казаха ,че за тази година не мога да подам документи и ,че трябва да си направя стопанството(това означава,че всичко аз да си финансирам)и тогава мога да участвам за някакви супсидии,но понеже съм закъсняла за тази год.,защото картофа се сади на пролет трябва да кандидаствам 2014,но не се знае каква ще програматана тази мярка следващата год.някой ако знае нещо моля да ме посъветва ще бъда мн. Благодарна.и още нещо 1 ИЕ на картофа е 4,250дк.по тази мярка аз трябва да ги увелича до минимум 4,5ИЕ,ав съвети по земеделието ми казаха ,че трябва всички тези 4,5ИЕ ДА СТАРТИРАМ С ТЯХ ?НЯКОЙ АКО ЗНАЕ НЕЩО ЗА ТАЗИ МЯРКА112 С КУЛТУРА КАРТОФИ ОТВОРЕНА СЪМ ЗА ВСЯКАКВИ СЪВЕТИ И МНЕНИЯ БЛАГОДАРЯ
  • M
    Много благодаря,акога мога да подам документи за кандидастване и с колко декара трябва увелича.
  • I
    Септември 2013 ли? Да, 2013. За стартиране с картофи ти трябват 17 декара , т.е. ТРЯБВА да ги има към момента на кандидатстване.При интерес ми пиши. Хубав ден
  • M
    Септември 2013 ли?
  • M
    5год.за картофи около 55дк или ако правят разлика м-у ранен икъсен.и мярката не отворена чак септември и пак не се знае.. благодаря септември2013 ли?
  • A
    5год.за картофи около 55дк или ако правят разлика м-у ранен икъсен.и мярката не отворена чак септември и пак не се знае..

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

183 1