Рифелова гума за под на животните

• V
    бихте ли ми помогнали да намеря рифелова гума за под на животните
  • V
    мерси но нямам възможност да ида до пловдив в момента ми се агнят овцете и козите и немога да мръдна от тук а в интернет немога да намеря нищо по тази тема
  • A
    нова от АГРА-та,като вариант по лекоатлетичните писти,по стадионите има таратан:гумата която може да ти свърши работа.Подменят я често. [:hat:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

158 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

443 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

176 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

659 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

795 2