Азотен дефицит , как ще се отрази ?

• I
    Азотен дефицит , как ще се отрази и лесно ли ще се оправим? Моите площи масово са с този проблем и жълтеят яко.... [cry]
  • A
    Течен тор Азот-32% Карбамид 35% Амониев Нитрат 46% 360 лв/т Фирма “Агроекспертс оод”,работеща като главен дистрибутор на „Агрополихим ад” предлага на своите клиенти най-ниски цени за всички продукти , произведени в предприятието.На шата стока е добре позната на пазара,името ни е добре известно на родният земеделец и за кратко време успяхме да се наложим посредством отличните цени и качеството на земеделските продукти,закупен и от нас.Качеството на нашата стока се гарантира посредством сертификат за качество. Предлагаме големи отстъпки без значение от поръчаното от Вас количество.За повече информация , моля свържете се с нас... Лице за контакти: Михаил Иванов - 0887/077-772
  • торите ли ! аз днес пръснах 20тона
  • D
    сас самолет не искат на разпокасани парцели но с хеликоптер може би ще се навият да торят.прав е колегата при парвия замраз влизаи рано сутринта.
  • I
    Бъди в бойна готовност. Ако има замръзване на почвата, което е малко вероятно - влизай. Сутрин рано след 5 ч е най-добре. Ако не даде възможност и закъснееш до началото на март или дори до 15 март пак влизай, но бъди готов заедно с хербицидите да вкараш течен азотен тор или димитровградска амониева селитра по 350-400 г/дка. Иначе и добра да е годината ще си на загуба. Друга година да знаеш - след 15 януари влизай за основно торене, а следващото ще е в началото на април. и И никога не си оставяй посевите гладни от есента. Няма да спестиш, а само ще загубиш.
  • N
    А що се отнася до азотния глад , със сигурност ще се отрази на добива.При първа възможност торете.
  • N
    Яси торенето на ръка е вариант но не най добрия.
  • как да хвърлим,с трактора неможем да влезем,самолет за разпокъсани парцели не става,единственото ми решние за сега-20 мангала на ръка и за10 дена съм готов
  • Ами хвърляй тор та като се стопли да се оправят

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Селективни хербициди

Няма значение: Каква доза приложихте

141 2

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

261 0

Калиев сулфат и троен супер фосфат

От къде в Стара Загора мога да намеря Калиев сулфат и троен супер фосфат

2884 0

Споделете съвети при торене на лозя

syfury: Здравей, Като цяло калиевите торове в България са скъпа суровина, но за щастие нашите п...

3102 4

Хербициди срещу полски хвощ при поникнали картофи

darvarq83: Имам същият плевел в царевица ,и аз не мога да се отърва от него.Пръскам с Мустанг тръшка...

4428 4