Тази година ще има ли програма Де минимис 2013г.?

• D
    Здравейте колеги,\r\nискам да попитам тази година дали ще има програма Де минимис и има ли възможност да включат и чесъна? Производител съм и с тези цени от 1,5-2лв., и с тези добиви сме в девета глуха. Единствената ми надежда е да отпуснат някакви помощи за зеленчукопроизводство.\r\nПоздрави,\r\nЛек ден\r\n
  • V
    Кабинета да вземе да спазва законите и европеиските мита на чесъна щото взе да ми писва и ще взема да поосъдя бедната ни държавица. това не се живее. при 1,7 евро защитно мито ми вкарват чесън на 2 лева. ебахти производствената цена, да не е минус 70 цента? Ама нали вносителите отделят от баницата и за министерството ,ще си траят!
  • K
    До края на тази седмица се очаква решение на кабинета.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мярка COVID 1

Здравейте колеги, има ли някой друг в сектор Плодове, който е със сметка в ДСК и още не е...

78 0

Отново не спазване на графика

След като беше създадена от последното ръководство на МЗХГ/ДФЗ-РА добра и похвална традици...

190 0

Продължават ли кръстосаните проверки по животните ЕРД

От другата седмица ще тръгват кръстосани проверки по животни, някой има ли информация.

98 0

Мярка Ковид 19- 1

Какво стана с тази мярка? нали щеше да бъде платена между 28.09. и 02.10.2020. Беше добре...

191 0