Търся си семена пшеница около Сливен предложете от къде и сорт .

• N
    Колеги някой може ли да сподели в района на Сливен къде може да си намеря добро семенце и на каква цена тон трябват ми около 2 тона . Предложете някой сорт , от кой сте доволен тази година сях Ренан , но не съм доволен , Апаш някой ползвал ли е ?
  • а
    Сортови семена Разград - 0893 316 580
  • J
    мнодоволен съм от Елемент на косат издражлив на всички болести и срещу пиявица по житата, единствено е малко висок и на места е наклонен. Миряната сме я сяли преди няколко години добра е. Ако намериш сорт Велика не му мисли.
  • M
    Здравей колега, С две ръце ти препоръчвам Миряна на Карнобат. Ето и линк мисля, че няма съжаляваш http://www.iz-karnobat.org/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=35

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

НЕКАЧЕСТВЕНИ СЕМЕНА !!!!

Здравейте !!! За да няма и други имамени !!!! НЕ КУПУВАЙТЕ СЕМЕНА от ИНСИТУТА В г...

67 0

Колко струва наем на комбайн

Miro: Услуга за жатва 15, 20 лева за 1 декар

185 1

Стари сортове пшеница

Sledvashtiat: Защо не питаш няко от земеделските институти?

514 3

Торене на пшеница

Мартин: Натори сега с 25 Амониев нитрат. Напръскай с аминокиселини,на високата доза, като почне ве...

6055 2