До Иванов и брат му

• S
    имам няколко вапроса относно програмите по то4но мярка 112 ако е вазножно да ми дадете координати за да поговорим по вапроса нешто от рода на скаип или телефон мерси предварително
  • Колеги,оставете Иванов и братчето му да ни забавляват!Просто ако ги няма ще настъпи скука.Само подхванете тема,и чакайте да видите какви възможности,и познания има ,та човека дори сам си вярва.
  • D
    големи романи пише в заешкия форум.
  • D
    Прав си Метсанат
  • M
    Колеги, трябва да Ви кажа че скъпия ни флуудър Иванов има психични отклонения и това е становище на дипломиран психоаналитик.Още след прочитането на първите му постове в някои теми, човека каза че просто нататък няма защо да чете. Все пак от любопитство продължи и каза че такъв случей рядко се среща. Аз лично съжалявам този човек, но все пак ще пиша след постовето му просто защото ме развеселява, пък и не се обижда на обидите които получава.
  • Колега да не пристъпят от ДАНС ей, не е майтап работата
  • Ama Vie naistina li neznaete koi se krie zad tozi psevdonim [:slap:]Dobre,ako iskate da zapochvame s jokerit?Chakam saglasie ot Debeliy i [:dance:] zapochvam da gi kachvam.
  • Данчев теб пък кой те натиска та звъниш, не мога да разбера! [:slap:]
  • D
    никого не ядосвам и не се крия.не знам какво значи анонимнос и как се пуска. изобщо не се опрвдавай с мен. и не сам ти адаш.излез на открито и кажи кои си. както ние го правим.
  • Айде адаш оставям ти ги,аз играх за теб в почивката, поемай ги ти сега на къс пас
  • Адаш, добре правиш, че ядосваш тиквите, но не го прави от мое име. Бял алигатор няма,бели са коремите от които се взима кожата. Обувки от крокодил не нося, предпочитам шагрена/от скат/.
  • D
    царвуланкото си ти.обувки от бял алигатор носиш на куково лято. [:dance:] [:dance:] [:dance:]
  • N
    лъвове,крокодили,още какво предлагаш Иванов?Маймуни не искам,има доста наоколо.Да речем сърнички?
  • Колега обувките ми са от кожа на бял алигатор, виж си твойте цървули от какво са и тогава ми давай Акъл [:dance:]
  • D
    Метсанат давай крокодилските кожи на Иванов. нали умее всичко. да ушие обувки и дамски чанти. [:slap:]
  • M
    За месото иванов нямам проблем, по ме притеснява реализацията на кожите на крокодилите защото никъде не се търсят.Лъва който ми предлагаш обучен ли е да пази овцете, ако да мога да ти платя повече за него, всъшнос аз тигрите за това ги взимам, да пасът зимата овцете че са по издържливи на студ, а лъва току виж опънал "жартиера".

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

95 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

121 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25322 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583090 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3754 3