Национални доплащания

• S
    Колеги някои дае получил националните доплащания за единица площ
  • Sled 2013g.6te ima pak mqrka112! moje6 da se probva6 togava!!!
  • Kolegi mqrka 112 dali 6e q pusnat nqkoi ima li informaciq .
  • N
    Грешка на системата или невнимание от страна на министерството на земеделието.
  • N
    Да и при мен така се получи,европейските отидоха в банката от която ги бях взел във вид на кредит а националните ги преведоха на минало годишната сметка която бях посочил 2008г.
  • Колеги днес ми се обадиха от распла6ателната Агинция 4е ни са превели националните допла6ания но пи стара банкова сметка от 2007 г.а ас бях дал нова сметка за 2009 г.да и наи голяния кориос е 4е са преведени на 19 01 2010 г.и едва днес разбрах [:slap:] да а ас 4акам превот на новата сметка хааа как работат в распла6ателната незнам а може и на вас колеги така да е проверете ако имате стара сметка а сте дали нова за 2009 г. и вие може да не знаете 4е парите ви са преведени Януари месец и успех на вси4ки ас празнувам с приятели
  • ПИШАТ ЧЕ ВЧЕРА И ДНЕС ХОРАТА ПОЛУЧАВАТ ПАРИ.
  • несъм получил една трета Тази година е скапана
  • B
    Абсолютно си прав! Наистина когато се чертае даден бенефициент, ако зареденият парцел е от миналата година и не се променя площта, няма проблем - сменя се културата само и това не е толкова трудно. Обаче ако се променят границите на парцела, или ако се чертае нов - просто застъпването е гарантирано! Изобщо няма шанс да видиш докъде е съседа. И друго - младите фермери да му мислят - ако добавят нови парцели, те трябва да са очертани максимално точно по скиците на имотите, а в тази програма не става...
  • РОЛЧО Всичките имоти за който са ми изплатени субсиди са ми наследствени.С НИКОЙ И ЗА НИЩО НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ ЗАЩОТО ПРЕХРАНАТА СИ Я ИЗКАРВАМ С ТРУД НА ПОЛЕТО.
  • G
    Колеги изправени сме пред голям проблем!Моля обърнете внимание на обръщението ми-днес бях в поземлената в моя район,да знаете че тази година ще се идентифицираме в ИСАК ,а не в СИЗП.Колеги тази програма е супер бавна докато бях там не можаха да ми отворят половин час УРН,да не говорим за чертане!!! Казаха че цял ден чертаят едно БЗС!!!! Това означава че няма да можем да се идентифицираме в срок.Говорихме с тях и казаха че кампанията е обречена ако се чертае с тази програма.Министерството е информирано за този проблем но са казали че това ще е.Според мен а и те си мислят че всичко е направено с цел да се очертаят по малко площи да ни санкционират и естествено по малко пари да ни дават!!! На всичкото отгоре на тази програма не се вижда и ако се застъпим с някого-т.е отново санкции за двойно заевени площи!!!
  • ТОНЕВ,КАЖИ И НАС КАКВИ СА ТИ БИЛИ ДОКУМЕНТИТЕ ТА СИ ПОЛУЧИЛ СУБСИДИЯ ИЛИ СЕ ПОДИГРАВАШ С ТРУДА НА ХОРАТА И МОИТЕ ДОКУМЕНТИ БЯХА ИЗРЯДНИ ИМОТИТЕ МИ БЯХА ОТ ОБЩИНАТА ДАЖЕ ПЛАЩАМ И НАЕМ ЗА ТЯХ НО ДФЗЕМЕДЕЛИЕ НЕ ГИ ОДОБРИ ДАЖЕ МИ СЛОЖИ САНКЦИИ ЗА БЪДЕЩ ПЕРИОД ОТ 2008,00 ЛЕВА,ПРИТЕЖАМ 150 БР. ОВЦЕ НЕ ПОЛУЧИХ И НДЖ
  • ТОНЕВ,КАЖИ И НАС КАКВИ СА ТИ БИЛИ ДОКУМЕНТИТЕ ТА СИ ПОЛУЧИЛ СУБСИДИЯ ИЛИ СЕ ПОДИГРАВАШ С ТРУДА НА ХОРАТА И МОИТЕ ДОКУМЕНТИ БЯХА ИЗРЯДНИ ИМОТИТЕ МИ БЯХА ОТ ОБЩИНАТА ДАЖЕ ПЛАЩАМ И НАЕМ ЗА ТЯХ НО ДФЗЕМЕДЕЛИЕ НЕ ГИ ОДОБРИ ДАЖЕ МИ СЛОЖИ САНКЦИИ ЗА БЪДЕЩ ПЕРИОД ОТ 2008,00 ЛЕВА,ПРИТЕЖАМ 150 БР. ОВЦЕ НЕ ПОЛУЧИХ И НДЖ
  • Всичко ми беше изрядно и получих всичко което трябваше.
  • B
    Пуснах темата като "последна новина", но ми я изтриха. Пак пиша за всички грамотни: изтеглете си последния брой на ДВ, отворете си Наредба №2/11.02.2010 на МЗХ и хубаво си я прочетете, а най-вече хубаво разгледайте образците на заявления!Има нови схеми и разлика и в броя на животните!
  • S
    Не съм получил стотинка. Имах застъпване,което към 15.02.10 ми казаха че е решено в моя полза,но пари не е ясно кога ще има. Според министъра от общо 771 млн. 762 били платени. Значи остават само 9 млн. Ако това е истина защо не публикуват списък на хората които не са получили пари,а не на тези които са получили,та да видим верни или неверни са тези цифри.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

211 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

291 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0