Създаване на ново стопанство с пчели по мярка 112

• R
    Здравейте,предварително се извинявам ако е пусната такава или подобна тема,но явно не съм открила . Искам да попитам мога ли да кандидатствам по мярка 112 с цел развиване на стопанството в отглеждане на пчели,като в момента имам 3 декара рязан цвят и по таблицата това ми излизат 4.79 ИЕ.Мога ли да напиша бизнес план в който освен рязания цвят ЩЕ започна отглеждането на пчелни семейства и какъв шанс за одобрение имам.Предварително благодаря за отговорите
  • A
    здравей моят съвет е да посетиш Службата за съвети в земеделието и да им кажеш точно това което си написала тук. Те ще ти обяснят най подробно - длъжни са ! Ако откажат- върви нагоре и нагоре докато стигнеш до МЗХ. От там ще ги накарат да ти обяснят подробно. Забелязала съм обаче, че в България е по лесно да тръгнеш от горе на долу .. Но все пак опитай първо в службата. моето стопанство е в Силистренския регион и съм доволна от службите тук. Компетентни са. Отговориха ми на всички въпроси. Успех!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мярка 6.3

1111: На 18 чакаме ранкинг

6756 21

De minimis 2019

bat_minka: трябва да си регистриран по наредба 26 за да продаваш на физически лица и ако е така МОЖЕ.

935 2

Смяна на собственост

Димитър: Здравей, баща ми беше ЗП и почина преди 2,5г. Като наследници сестра ми и майка ми трябва...

376 1

Без de minimis за пчеларите

p4elara: стачка на жълтите павета

1103 9

Деминимис

123: Ще има ли де минимис за пчели ? Някой знае ли?

841 3