отказване от субсидия

• P
    Здравейте, направо към въпроса! Съпругата ми е ЗМ от миналата година кандидатсвала е и е одобрена по мярка 141 и въднъж вече получи субсидия в размер на 1500 евро.обаче вече неиска да се занимава със земеделска деиност.Та възможно ли е да се откаже предполагам ще трябва да върне и парите.И ако тя може да се откаже аз след това мога ли деа се регистрирам като ЗП след време ще е понеже съм в чужбина. Благодаря предварително
  • P
    Прочети внимателно наредбата и ще останеш мн приятно изненадан.По 141 първите 3 години каквото вземеш не се връща.Просто не ти плащат за 4 и 5 година

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мярка COVID 1

Здравейте колеги, има ли някой друг в сектор Плодове, който е със сметка в ДСК и още не е...

78 0

Отново не спазване на графика

След като беше създадена от последното ръководство на МЗХГ/ДФЗ-РА добра и похвална традици...

190 0

Продължават ли кръстосаните проверки по животните ЕРД

От другата седмица ще тръгват кръстосани проверки по животни, някой има ли информация.

98 0

Мярка Ковид 19- 1

Какво стана с тази мярка? нали щеше да бъде платена между 28.09. и 02.10.2020. Беше добре...

189 0