С какво животновъдство да се занимая?

• I
    скоро се пребрах от чожбина и искам да се занемавам с животновъдство но немога да реша с какво точно колебаясе междо 10-15 крави или 100 кози ако може даме насочите благодаря предварително
  • F
    да добре запитано колега и аз искам да се занимавам но сам се насо4ил кум овцете ако мойе нчкои колега да ми каже каква порода да запо4на да одглейдам труса овце за плекодобив не толкова за месото благодариа предварително ако пи6ете
  • P
    Колега , доста песимистично предсказание.Няма ли някакъв шанс изобщо, това да не се случи?
  • W
    Доходите от птглеждане на 10-15 крави си е чиста мизерия,а с кози не смей и да си помисляш да се занимаваш.Не субсидии за редки животни,ами ако щат двойни да дадат,всички,които разчитат на козевъдството до година-две най-много ще са фалирали.Истината е в говедовъдството-поне 50 животни.За по-малко не си струва да инвестираш!
  • M
    Първо се запознай с мандраджиите в района и разучи каква е пашата.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кози

Здравейте може ли някой да ми предложи някой да изкупува козе мляко в областта Ловеч мога...

22 0

Членски внос

Някой наясно ли е защо се плаща на ветеринарни доктор членски внос, за какво се взимат тия...

26 0

Агнета

Хранили ли сте агнета с изкуствено мляко,от кое мляко сте доволни

30 0

Могат ли да се включват необработваеми ниви в споразумения по 37ж?

proba: Ето и въпроса към МЗХ: Уважаема, Г-жо Танева, По сега действащия ЗСПЗЗ, собствениците на...

134 1

Пчеларска кръгла маса

До Председатели на пчеларските...

45 0