Гръбна моторна пръскачка Gardenia 3wf-3s

• D
    Здравейте,на всички в форума! Създавам тази тема защото искам да закупя гръбна моторна пръскачка. Моля хора които вече са закупили този модел да дадат мнение за нея .Трябва ми за пръскане на двор около 2 дк ,в който отглеждаме както зеленчуци така също грозде и овошки . Интересува ме дали ще мога да пръскам с нея дърветата,защото чета ,че не ставали за пръскане на високо.Най високите са към 6-7м.
  • P
    за да пръска на по-далеко трябва да няма вятър, или да е 'попътен' и да задържиш в дадената посока по-дълго време за да се получи въздушно течение в нея посока, ако махаш бързо не се постига разтояние!, за малко стапанство е супер, за 200 лева толкова
  • D
    ИНФ.ТИ Е ВЯРНА-ИНАЧЕ СА ДОБРИ ПОЛЗВАМ Я 3ГОД.-БЕЗУПРЕЯНА Е А колко най високо може да пръска? Няма ли начин да се направи нещо по нея за да започне да пръска и на по голяма височина?Какво имат повече марките като STHIL,че те могат? Ще се радвам на повече мнения и разяснения по въпроса,защото и в нета информацията е малко или поне аз не откривам такава!
  • A
    ИНФ.ТИ Е ВЯРНА-ИНАЧЕ СА ДОБРИ ПОЛЗВАМ Я 3ГОД.-БЕЗУПРЕЯНА Е

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

144 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

529 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

630 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

426 1