Приспособление за прибиране на слънчогед.

• B
    Привет, колеги! Ще бъда благодарен ако съдействате при избора ми на приспособление за прибиране на слънчоглед, което да бъде агрегатирано към Claas lexion. Колебая се между DOMINONI или МЕTAPEM ПАВЛИКЕНИ. Досега съм работил с Павликенско 6 редово приспособление, не е лоша машина но го намирам за доста неустойчиво като направа , не ми допадат също двойните капаци на делителите, от които по принцип пилее. Моля ако някой има впечатления от DOMINONI да сподели Безаварийна жътва!
  • B
    Да, за царевицата ще търсим друго.
  • V
    Има изменения като гледам спрямо модел от 2005 год. , целошнека е променен,нз други промени дали има. Бончев ти само за слънчоглед ли ще го ползваш?
  • B
    27 000 лв. със ДДС
  • J
    къква е цената на тази машинка
  • B
    Здравейте колеги, в крайна сметка се спряхме на тази машинка
  • V
    С новите е по-добре, събира се семето и накрая като вдигнеш хедера го прибираш. E такова е мойто. http://www.metarem.com/?action=products&pid=hps
  • B
    Със старите капаци е колега
  • V
    Сънспийда не е хич евтин, Металагро Добрич предлагат подобно, но препоръчват ППС (ПСП). Аз смятам, че ППС е по добро за слънчоглед от ХПС. Бончев твойто ХПС с кои капаци на делителите е, старите или новите?
  • I
    Колега,има само един хедер за слънчоглед и това е Сънспийд на Клаас.За Лексиона ти трябва 12/75 и си жънеш на където искаш-по посока на реда или напреки.Вкарваш само питите и не товариш комбайна

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

13 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

167 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

850 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1