Ще посетите ли Агра 2010 ?

• M
    Колеги ще посетите ли Агра 2010, чух че ще има и изложение за животни. Ако искате да се уговорим няколко човека и ако сме по-едно и също време да се видим.
  • колеги, днес посетих АГРА 2010. Впечатлена съм! Най-много имаше селскостопанска техника, сортове семена и дръвчета. Имаше представена доилна техника на 4 фирми. Представени бяха и животни: крави и кози(по 1 порода за демонстрация на доилна техника) зайци, кокошки и овце(млечните породи Асаф и Аваси).
  • M
    Утре съм на Аграта, ако някой от колегите е там може да се видим.
  • M
    Във вторник ли е програмата за млечното животновъдство и къде мога да я видя тази програма?
  • 100 % ще съ, на АГРА - та, започва другата седмица. във вторник, мисля обаче втория ден - в сряда да сме с моите хора. видях, че има много интересна програма, вкл. за млечното животновъдство
  • A
    аз ще ходя
  • M
    В неделя ли закриват Аграта?
  • P
    26 И 27(петък и събота) мисля да се отбия да видя кой какво ще покаже.
  • M
    И аз ще ходя, ако иската да се уговорим да се видим.Идеята е тези които сме сигурни да изберем оптимален за всички ден и да се видим.
  • M
    ще бъда на Аграта
  • C
    Абе то от тези изложения само комплекси получавам.Ама все пак ако ми остене свободно време,ще отида.
  • C
    и аз мисля

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Национално изложение на животновъдите 2015, град Сливен

nikolaiovcharov: Колега 100 % се отлага. Вероятно за есента, но най-вероятно няма и да има тази година... Н...

4085 4

Къде се намира най-голямата зеленчукова борса в Букурещ?

PlamenPetkov: http://adevarul.ro/news/bucuresti/cea-mai-mare-piata-agroalimentara-bucuresti-fost-inaugur...

10809 3

Демонстрация на тракери и навигации

Колеги, някой ще ходи ли на демонстрацията на GPS тракери и навигации другата седмица. Пок...

1619 0

Курс по агро екология в Хасково

pacoka: Колеги,имали някои от Вас,който ще бъде на курса по агро екология в Хасково на 9,10,11.03....

2255 5

Новогодишна среща на ЗП в Габрво

pacoka: Здарвейте колеги, поставям темата за среща на земеделски производители от всички отрасли в...

1422 1