Проблем с балопреса Клас Маркант 40

• D
    Имам проблем с балопреса Клас Маркант 40 Моля някой тойто може да помогне да пише. Вече няколко пъти я ремонтирам и след това се поврежда.\r\nтелефона ми е 0886348689
  • U
    Здравейте колеги понеже съм се ориентирал към клас маркант 50 някой може ли да ми даде кратка информация и има ли някяква защита
  • Нямаш проблеми приятелю утре го пращам
  • A
    Александър Величков... 0898649441 Еконт Експресс Перник офис Изток.. На шишето напишете точния емайл на латиница или адрес да я разпеàтам и да ви я пратя обратно по Еконт. Благодаря.Може и на моя майл : [email protected] данните..Поздрави и успех
    • М
      Момчета някои знае ли дали се изправят ллюлките на 51 и ако не откъде да намеря ако има някой налична нека да се обади 0899153568
  • Имейла ми е гунди[email protected]маил.бг напиши си телефона и кажи каде да ти я пратя
  • Вчера си купих клас маркант 40 някой може ли да ми прати книжка да ми прати и адрес аз ще му пратя ракията предварително че тук чета че само го лъжат колегата за ракията аз я пращам веднага
  • M
    Имaм зa продaвaне дъга за игли за маркант 40 .купих я погрешкa и не искaхa дa ми я сменят гaдовете.
  • A
    Kolega veche ne q pra6tam.Na 100 choveka q pratih I vsi4kite obe6taha 4e do den 6te mi pratqt po kilo rakiq.Taman do tuk dvama kolegi izleznaha 4oveci. DANO NA VSI4KI IM RABOTAT PRESITE BEZOTKAZNO.....Sorry.Te da ti q pratqt.400 lv q kupih. Izvinqvai pak.
  • S
    Kolega , dnes se sdobih s knijkata za Claas Markant 40,50,55,60. Sega q ka4vam Dai email da ti q pratq da si proveri6 nastroikite. Ako re6i6 6te po4erpi6 po rakiq.... Aman ot claas balira4ki.... Здравейте, може ли и аз да получа тази книжка на [email protected] Благодаря предварително
  • A
    люлките се предлагат на 2 различни цени едните са на цена от 400 лв а другите 600 лв турски и на мен ми трябва една люлка и от там знам . Моя клас е маркант 50 и буталото удари иглите искриви ги счупи се полумесеца който е закрепен с 3 болта на зъбното колело отиде му центровката направо бальорката не ми се гледа
  • A
    Колеги балирахте ли???? МНого ракиика изпих, таман та 1 капка нямаше!!!Работят ли пресите??? Надявам се да съм ви помогнал с книжката.Поне по едно благодаря да бяхте казали!!!! .
  • D
    Нова знам колко струва, ама не ми хареса а втора употреба незнам от къде, миналия път ми я изправи един автомонтиор.
  • A
    Na koe vika6 lulka.Na tova koeto durji iglite, .Pitai kolko struva nova ili vtora ruka.neznam....
  • D
    Знаеш ли някой който да ми изправи люлката че и тя е много крива.
  • A
    I ogledai kato zaka4i I trugne da se vurti da ne opira pedala nqkude I da razkontra, to mu trqbvamn malko dopir za da razkontri.
  • A
    Tozi palec s pedala veroqtno ne zaqjda.Iznoseno e palcheto na polumeseca, koeto e zakrepeno s 3 bolta kum zubnoto golelo..Trqbva da e okolo 1.5 sm na okrujnosta, po4ti da opira v 4asta s pedala,no da ne zaka4a nikude. Kontrata q opravi, ina4e riskuva6 mnogo igli da stro6i6. Az mejdudrugoto gi davam tagi lepat I stavat dobre, ne kupuvam novi vs.put.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

75 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

78 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

125 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1