качества на пепелина

• T
    Колеги, предстой ми да ора и с едното искам да хвърля пепелина за да промени алкалността и киселинността на почвата. Намерих пепелина, но продавачът ми казва че е престояла на атмосферните условия известно време и не може да ми гарантира че на 100% си е запазила химичните свойства, но ми дава спецификация на химичния й анализ. \r\nВъпросът ми е според вас дали е годна за торене и дали ще постигна нужните резултати ?\r\n\r\nПоздрави!
  • V
    organi4na tor prerabotena ot kokoshki shte reshi tvoia problem vij na saita www.ecoreltd.com tia e visoko PH i shte regulira po4vata i shte stimulira rasteniiata , kakto i vdigash dobiva s 30-40%
  • T
    няма ли мнения ?
  • T
    Тъй като не съм сигурен дали излиза снимката с данните, реших да ги напиша : Съдържание на активни оксиди /CaO + MgO/, % - от 40,00 до 60,00 Зърнометричен състав : 0 - 15(25) мм Примерна зърнометрична крива при 0-15 мм Съдържание на негасящи се частици, % - от 14,0 до 25,0 Обемна маса в: -насипно състояние, кг/м3 - 1090 -стръскано състояние, кг/м3 - 1280

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

течен азотен тор /uan при слънчоглед и пшеница

колеги споделете технология за внасяне на уан при слънчоглед и пшеница. може ли в 5-6 двой...

1233 0

Торене с карбамид

lupo_93: Темата я има във форума

2901 2

Торене на слънчоглед след сеитба

htz180limited: Колеги,някой влизал ли е да тори с торачката слънчоглед след сеитба,с амониева?Има ли изо...

5195 7

Торене на слънчоглед 2016 - технология

DTT13: Аз използвам следната технология: При сейба 15-17кг.Yara Mila Complex с торовнасяне на се...

3890 2