АКЦИЗ - защо не го превеждат ?!

• S
    Колеги,в тая страшна стагнация освен че субсидиите още ги няма/поне при нас/,ами и акциза не превеждат.\r\nДоколкото знам срока е 2 месеца.\r\nНа 14 февруари минаха двата месеца от подаването. Ходихме да питаме-казаха,че документите са напълно изрядни,освен това не го правиме за пръв път,обаче пари няма.\r\n Някой наясно ли е как човек може да си търси правата,когато не се спазват законови срокове в такива случаи.
  • S
    64 дни от подаването. Никакви проблеми по документите според митничарката. Пари обаче няма. А ако за 2010 дават по 2 лв. на дка сме прецакани защото сега са около 4 лв.
  • G
    Акциза го взех януари ( малко повече от 2 месеца) а и на мен националните ми ги преведоха по миналогодишната сметка, но при мен тя не е закрита
  • G
    az vzeh.yspeh
  • е така не ни ли прекарват с по-малко пари?
  • Прес 2010г. акциза няма дабъде връщан както до сега срещу фактури за закупено горово.Към националните доплащания за 2010г.ще бъдат отпуснати допълнително 70 милиона лева, или щесе падне по 2 лева на декар.
  • J
    колега аз моите ги получих общо за 36 дена,но дочух от колеги че ги забавят с още повече,,,,,успех
  • Колеги акциза го получих още ноември но националните са ми преведени по закрита сметка от миналата година някои знае ли как ще се връща акциза за тази година дали да сабирам фактури
  • Всички ли си взехте акциза навреме та мълчите!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта