Запитване за порода кози

• S
    WDE - бяла немска елегантна ima li nqkoi info ot kade i kak moje da se vzemat kozi ili jenski qreta
  • V
    кажи какво съм писал дасе уточним
  • S
    tova gore sam az
  • viktor2233 ami za6to ne si prepomni6 ti kakvo pisa pod moi komentar i molq te ne me zanimavai s gluposti
  • Светльо,това ,което търсиш е на адрес.Ферма за кози"ЕЛИТ",РАЗГЛЕДАЙ.
  • V
    спомни си писанията ти в пощата ми
  • S
    blagodarq ti mirchev 6te te poslu6am
  • S
    neznam za kakvo se zaqjda6 viktor
  • V
    николови-луди да не ме набиеш сещашли се
  • M
    При добро отглеждане и нашите ББМ,които може да си закупиш от ИПЖЗ-Троян не отстъпват на немските.Даже немските са по приземни и на нашите "пасища",травмирането на вимето е гарантирано.Не те съветвам да експериментираш.Аз имам само няколко ББМ,като три от тях дават по 6л.,останалите са млади-на първа лактация,но и те гонят 3л. дневна млечност.
  • pi6i mi na skype; nikolovi_ludi
  • V
    аз имам от тези кози ако искаш може да уредим нещо
  • M
    Колега пиши на кирилица , все пак това е Български форум , отделно затрудняваш всички които четат твоите постове.Нищо лично , но забелязвам и агресивност в твоите постове , което поне на мен не ми харесва.
  • S
    Ei Levent horata sa kazali ne stavai po golqm prostak ot prostaka ubii prostaka s mal4anie
  • www.kozi.eu там има такива кози кадето търсиш.
  • Ало, козара, кога ще се научиш на кирилица да пишеш?! И само за кози и овци отваряш теми... [:slap:] Пощади ни!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

137 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

431 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

169 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

645 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

789 2