Рециклиране на Болгар ТК 80

• K
    Колеги някой да занае каде мога да си рециклирам машина ( да я заменя за друга .. ) с две думи да оставя моята и да доплатя за друга Помагайте че е спешно
  • G
    В Левски до Карлово са кожодери гледат да ти разглобят всичко и после сменяй части нищо че им няма нищо....има един заека него го пробутват да ти обясни че частите не стават ...питам го какво му е на зъбното колело че да го сменям а той ми ми го сочи и вика виждаш ли зъбите ......виждам че са работили и могат да работят още много няма износване на конус никога тази предавка не ми е правила проблем..........е ми тогава нема да го сменяме
  • V
  • D
    Колега ето Цвятко Тончев сВ.Левски до Карлово тел. 0888222777.
  • G
    Къде се прави качествено рециклиране на верижен Болгар Т54Б..
  • колега иди в с Болярци Пловдивско до гумаджията има маистор баи Тошо 6е ти направи ремонт какавто трябва и 6е се родиш тои е цар в тая облас може и да ги знаеш златни раце има иди няма да сажеляваш [:tractor:]
  • Колега вие май нещо се базикате с мен ... Айде тия шегички другаде ...
  • S
    Ама май само си ял бре момче. Ще ти вземат тракторчето на килограм, за има няма 700-800 левчета. И ще ти продадат същото само че боядисано за 10 000 левчета.
  • K
    Автор: ivo__2 Мерси за савета колега ама ... и ние сме учили не сме само яли
  • Колеги няма му нищо !!! И знам че няма нищо което да не се оправя.. просто искам друга машина ... поради лични причини ...
  • D
    da na retsikliraniia si ostaviat prastite i udriat boiata.
  • I
    И какво му има толкова, че дане може да се оправи. Няма нищо сложно за ремонт, а и като си го ремнотираш ще бъдеш сигурен че е направено както трябва. Ако вземеш някой "рециклиран" несе знеа какво щему е рециклираното може само боята да е рециклирана
  • B
    Пич-няма нещо на тк дето да не се ремонтира.За около 2 бона ще го направиш кукла.За толкова можеш и да си купиш ама на късмет.
  • D
    kostadinov obadimi se na skipe"valentin_59" da se chuem.
  • V
    В Карло во
  • D
    kakav model e ma6inata? zaho iska6 da zamenia6 za druga?kakav problem ima ma6inata?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Юмз пали на обратно

solun1: Здравей, да от центровката е. Провери белезите на ангренажа и помпата.

71 1

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

186 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

110 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

140 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

242 1