Съвет за започване на отглеждане на кравя за мляко

• V
    Здравейте може глупаво да ви прозвучи но искам да започна отглеждане на крави за мляко\r\nИ не знам дали е добра идеята ми\r\nДайте експертни мнения \r\nМоля само сериозни хора да пишат и без злобни коментари и подигравки ако е вазможно\r\nБЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
  • B
    Не си заслужава да инвестираш в животновъдство ! Държавата го убива в момента ! Може би след около 10 години .. кой знае ? !
  • I
    здравеи занимавалисисе с подобно нещо това е доста друдоемно и ежедневно няма празници нито делници всеки ден 365 дена
  • V
    аз съм от полу планински район искам да отглеждам крави за мляко пазар на млекото на бор чвор мисля да инвестирам около 30000 лв нямам никаква материялна баз
  • M
    Злобни коментари не съм срещал до сега, а относно подигравките, то те са "ехо" обикновенно от пусналия темата. Идеята е чудесно нещо, но съвсем коренно нещо е реализирането и. Човек не си ляга един, а да се буди на сутринта фермер. Страшно много информация има в нета и всеки сам може да си направи сметката и преценката. Така поставен въпроса, не предполага точни и полезни отговори. Има важни моменти които трябва да се знаят. Някой от тях са следните: - в какъв район ще се отглеждат животните - кой ще ги отглежда - за какво иска да ги отглежда - има ли пазар за продукцията - как ще подсигурява прехраната им и каква ще е тя - помещението на животните отговаря ли на изисквонията -с каква техническа база разполага -каква сума може да инвестира за началото И още..... и още...... и още.... и още.....хиляди неща и работи свързани с наглед лесното животновъдство.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Защо кравите ядат сезал и найлон

Здравейте,искам да попитам какво им липсва на кравите че ядат сезал и найлон

6 0

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

80 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

210 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

58 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

86 1