Кога е крайния срок за подаване на декларацията по чл.69 ал2?

• D
    колеги кога е крайния срок за подаване на декларацията по чл.69 ал2. която се пуска при очертаване на площите, и до кога е срока за очертаване макар и със санкции, защото едното парче не можах да го очертая когато трябваше, макар и да имах пълномощно от собственика, просто ми отказаха. Извинявам се, че питам вас, но търсих в сайта на дфз и не ги открих тия срокове. Ще съм благодарен ако някой сподели.
  • M
    30.06.2013г. декларация чл.69 и чл.70 31.07.2013 - е срока за подаване по чл.69 и 70. За очертаването по добре не го чертай тази година - санкцията ще е за всичките ти площи.
  • N
    30.06.2013г. декларация чл.69 и чл.70
  • I
    Здравейте! Крайният срок за подаване на декларация по чл. 69 и 70 е 31.07.2013 година. Ако се нуждаете от изготвяне на такава декларация може да ми пишете на имейл: [email protected]
  • P
    за РЕДАКЦИЯ ми казаха че са удължили срока без санкция до края намесеца поради много бенефициенти и невъзможностда ги обработят те. но не съм редактирал и не знам дали е така
  • N
    Срокът за подаване на декларациятя по чл.69 е 31.07. А за площите, ако си финализиран става сложно, каквито и да са сроковете.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

289 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

139 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

283 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

698 0