За кои овце се отпускат субсидии и откъде мога да си закупя?

• E
    Здравейте, колеги. Бихте ли ми дали информация за кои овце се отпускат субсидии и кои са най-разпространени и от къде мога да си закупя. Нуждая се от малко повече информация за отглеждането им.rnrnПоздрави.
  • L
    а какъв е минималният брои с които трябва да се започне ? Минималния брой с който можеш да започнеш е точно 1 овца Чета си аз за овцевъдството, че и аз съм се "засилила" и падам от смях на някои коментари. Благодаря Ви на всички, които вкарват елегантно чувство за хумор! Наистина ме развеселихте след многото нормативни уредби, през които минах днес
  • I
    zdraveite mislq da se zahvana sas ovcevidstvo za na4alo mislq da zapo4na sas 10 agneta plevenska 4ernoglava nqkoi ako moje da kaje ot kade moga da gi zakupq
  • M
    То както вървят работите в България след няколко години всички породи овце ще бъдат защитени
  • E
    Значи аз до колкото знам давало се субсидии за някакви породи които са защититени.А аз още незнам кое е по добре да купя агнета или овце на първо и второ агне.
  • W
    Юнак,какъвто въпроса,такъв и отговора!Човека пита за какви породи ОВЦЕ дават субсидии и от къде да ги купи.Щом го вълнуват само субсидиите за какво са му кочове?Аз поне не виждам да се интересува от агнета,мляко,вълна,кожи.Между другото в софийско има едно стадо овце и едно биволи,които не ги заплождат,преживяват зимата на паша и слама,но собствениците си вземат субсидиите.
  • M
    "Не се лъжи да купуваш кочове!За тях не дават субсидия-само овце!!!" А овцете той ли ще ги мърли
  • P
    От въпросите ти личи, че си нов. Но поне си направи труда, да прочетеш нещо някъде, за да знаеш какво питаш. На така зададените въпроси е обидно да ти се отговаря или пък требе книга да се напише, за да ти стане ясно... За това на такива въпроси , само бъзици очаквай като отговори...
  • E
    Аз понеже съм напълно начинаещ и затова питам такива неща колкото и глупави да са
  • B
    Е на мойте па дават щото са им големи мъдите
  • W
    Не се лъжи да купуваш кочове!За тях не дават субсидия-само овце!!!
  • N
  • M
    а какъв е минималният брои с които трябва да се започне ? Минималния брой с който можеш да започнеш е точно 1 овца
  • M
  • D
    От "Metro"
  • N

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

K

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

178 0
D

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

307 0
C

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

335 1
А

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

420 1
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

319 0