Вид заболяване на доматите

• V
    Моля, някой да ми каже какво заболяване на доматите е това на снимката. Има го на различни сортове и е върху първите завръзи.
  • M
    Здравей те ,ще помоля за съвет ,без да отварям нова тема, има някаква болест по домата ,пръскал съм 3,4 пъти с нурале, радомил голд ,скор поливам редовно,с доматин много малко в началото на сезона,ще покажа и на снимка , домата жълтей и омеква силно ,на места прозрачен ,силно воднист Може ли да ми кажете какъв е проблема Извинявам се на колегата че пиша в неговата тема
  • B
    Моля, някой да ми каже какво заболяване на доматите е това на снимката. Има го на различни сортове и е върху първите завръзи. Колега голям с..... си им дръпнал та чак си ги напукал.......така е при инвитрото......може и листата да си засегнал и те да започнат да дават в неправилна посока АБЕ ЦЕНЗУРИРАТ МЕ
  • N
    Предозирал си "доматина" или "унимила" ,който ползваш и си пръскал въпросните цветове повече от веднъж до образуването на плод.Това се получава най-вече при първите завръзи , защото тогава мерака за по-ранна и по-голяма реколта е най-голям.Като те налегне работата и започнеш по-рядко да одоматяваш ще ти изчезне и проблема.Успех

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Хербицид за домати

Здравейте, колеги. Дайте идея за хербицид за безколов домат. Домата е 2-4 лист.

72 0

Болести

Здравейте бихте ли могли да ми кажете каква точно е болестта по доматите

145 0

мнение за сорт розов домат РОЗАМАКС

Гледал ли е някой този сорт?

492 0

кафяви петна по листата на доматите

Здравейте, тази година решихме да си отглеждаме зеленчуци за лична употреба и сами.Засади...

1291 0

nurele d

digital88: някой агроном да изкаже мнение по въпроса

2528 3