НАЕМИ ЗА ОБЩИНСКИ ПЪТИЩА

• N
    Колеги, моля ви споделете във вашите общини има ли такава практика за плащане на наем или аренда за общински пътища?! При нас излезе тази година и е в доста мутренски стил, плащаме рента за изминалата година, като плащанията имат срок без да има сключен никакъв договор и ако не платиш в срок следват акт и съд. Всички уж се мъчим да комасираме... А на всичко отгоре, след като платиш ти издават документ за дарение, за да не плаща общината данъци. МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ КАК Е ПРИ ВАС
  • S
    В Добрич все още не е излязла разпоредба за плащания за общински пътища.От приятели в Силистренско знам,че платиха сумите в началото на май месец.При комасирана земя (доказана с документи за ползване),не би трябвало да се плаща наем.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земята ми се ползва без мое знание

Лили: Здравейте, за да няма ощетени собственици като Вас, а в същото време земята ви да не пуст...

134 0

Пазар за лавандулово масло

olympus: Къде е включването? Купува се евентуално само био, от другото си имат предостатъчно количе...

237 0

Бял равнец

Здравейте съфоромци! Може ли някой да ми каже кога е най точното време за косене на белия...

239 0

Шафран

Мариан: Питай на Хасан Тахиров

368 0