Моля помогнете - проблем с пшеницата

• P
    както виждате на снимката пшеницата ми мря има ли шанс да се стабилизира или да зема някои мерки говорим за 300 дка над 30% от тях са в критично състояние Благодаря предварително
  • S
    Много си неграмотен бе братче! Вземи прочети какво си писал и ако не те е срам, евала ти правим-готов си за министър-председател!
  • P
    не само 20 кг на дка хварлих амониева селитра и обичайната доза на листния тор но сорта на пшеницата ми е такава високи с тънки стъбла и така се получава
  • N
    Прекалил си с азота и е полегнала това ли да разбираме ?
  • P
    не сам оправил нищо колегите които познавам ми казаха че комбайната имал специален хедер за такива случаи обирал и дори да е залегнал пшеницата това е решението както при строителните майстори нареждат тухлите казвааш че е крива вика шпаковчика ще го упраи пак шпаковчика вика гипса ще го ураи тай до като се боядиса стената времето ще покаже ко ще стане
  • K
    как го оправи?Нали затова е форума за да споделяме опит?
  • P
    да ще изтрия темата упраих си проблема с пшеницата
  • N
    Никакви снимки не се виждат .......

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта