доматен миниращ молец - субсидии за препарати за борба

• R
    Някъде прочетох че ще има субсидия до 250 лв на дка за препарати за борба с тази гадина.Някой да знае нещо?
  • M
    обърни се към агрономите на фирма 'синжента' те ще те насочат. успех ако отскубнеш пари пиши ми интересно ще ми е да знам по принцип съм скиптично настроена
  • R
    А тази комисия кои по-точно са че да отида и да ги питам какво точно да се прави?
  • M
    до колкото съм чувала трябва да мине първо комисия да види че доматените растения са поразени от молец и трябва да имаш феромонна уловка да видят че има уловен молец и тогава да дадат някой лев.това бяха каза ли миналата година когато бях на семинар в Първомай.а за тази година не знам ако отпуснат пари за препарати това е добре и аз ще се включа макар че тази година съм само със една оранжерия ранни домати но ще сея и късни даже тези дни ще пускам семето за късното

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта