цени на телета-сукалчета

• M
    колеги говедовъди,на какви цени реализирате телетата сукалчета,мъжки и женски?
  • V
    Ей Никол, по селата ,за разлика от градовете живеят хора - Личности,достатъчно е да му кажеш името или прякора и можеш да го намериш през две села в трето с едно две питания
  • N
    Стариат,ти от Елин Пелин ли си?Как ли човекът който е написал обявата ще продаде телетата без телефон за връзка.
  • S
    Във ветеринарната аптека в Елин Пелин имаше залепена бележка (продавам телета сукалчета)село Лесново пътя за летището(за малките самолети)но нямаше телефон
  • N
    Е хубава работа.Как ще заплодиш със джарсей. [:slap:] Каква е гаранцията че ще продадеш след това телето.
  • M
    Когато се купуват телета за разплод е добре това да става от познат фермер,защото за никого не е тайна,че в повечето случаи(при мен поне е така)за да се предотвратят трудните раждания юниците се заплождат изкуственно със джерсей и това теле по принцип после се чисти.Телетата си личат,но ако човек няма опит,номера минава.
  • M
    Из софийско може да се намерят десет дневни телета.Цената на мъжките-черношарени е около 60-70лв.Женските почти не се продават,защото остават за ремонт,или ги продават,като юници на по-добра цена.Червено-шарени не съм срещал дори,като обява.
  • N
    Чалака от Ботевград е.Не мога да разбера обаче кои каква порода са ,на колко дни и каква цена.
  • N
    Женските какви са?Червено-шарени има ли от тях?И още един въпрос: Цената за 10-20-30 дни една и съща ли е?
  • C
    от къде си
  • K
    Продавам сукалчета -5 броя мъжки и 5 броя женски-херефорт със ЧРШ,червено-шарени,и черни с бяла глава.Възраст-10,20,30 дни -200 лв. бройка.
  • интересувам се от черношарени,женски сукалчета,около м.май
  • Z
    Здравейте кажете по точно на вас какви ви трябват мъжки женски защото може да се саберат доста ако наистина ви трябват ми пишете или тук или на скайпа и ще се разберем zori772 тези анонимните е вече време да престанат да пишат тук Кажете какви телета ви трябват и колко бройки и ще се разберем
  • V
    pi4 are da na praem pazarlak 350 jivo tiglo 6tettigi kupq
  • V
    pi4 are da na praem pazarlak 350 jivo tiglo 6tettigi kupq
  • Врачанско Чш на 3 дена 120лв дж 80лв сим 180лв

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

411 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

446 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1140 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1683 2