цени на телета-сукалчета

• M
    колеги говедовъди,на какви цени реализирате телетата сукалчета,мъжки и женски?
  • Z
    70 - 80 kg . 5 lw. [:slap:]
  • G
    интересувам се единствено от месодадайни говеда ..... мисълта ми беше, че ако се закупуват сукалчета трудно можеш да разграничиш двата типа .... Във Видин на каква цена продават?
  • M
    При породообразуването са внасяни сименталски бици(има млекодаен тип и месодаен)Млекодайният тип се отличава с по-нежна конституция.Опитната станция във Видин разполага и със двата типа.В последните години няколко частни ферми внесоха също заплодени сименталски юници,изключително от млекодайните.Ако се интересуваш,мога да ти дам координатите на някои,но се регистрирай.
  • Колеги, как разбрахте, че е месодаен "Симентал" ?? Къде по точно в плевенско? От ферма или малки стопанства?
  • M
    Преди седмица докарах две женски от плевенско-200лв.на 10 дена.
  • izkam da kupa teleta simental ot mesodaen tip na kakva cena sa
  • Otkade ste?az tarsq tele jensko no s prevoza imam problem.
  • I
    Черно-шарени елитни 3,00кг. на 10-15 дни. гр. Бяла Черква , общ. Павликени , обл. В.Търново тел. 0886769043
  • Калиоппа, от къде си?
  • M
    Може да ви се стори странно, но и аз търся да купя теле за угояване, разбира се предпочитам да е от месно направление. Мирчев, ти писа че към край на май ще продаваш, доколкото знам си около София някъде, дай оферна или да си менкаме телефони, разбилра се който е около София и има такива телета да пише също.
  • И аз към края на май ще копувам 2-3 телета за баба ми ... такак , че ако има някой от Елин Пелинския район ми е най-удобно ... И аз неразбирам такак , че ще е хубажо да се знае , че е точен човека ... От Плевенско ми предлагат бартер да дам 200 бали люцерна за 2 телета по около 200 кила , но се чудя още ... ?
  • Интересува ме каква порода са телетата?Ако може да ми пишете на Е-мейла:[email protected]
  • Продавам три женски телета ЧШР на месец и десетина дена цена за трите 600лв. София тел.0878741127
  • N
    Ако се знае името няма проблем.Но и да не се знае в това село няма кой знае колко кравари така че лесно ще се разбере кой е.
  • S
    Веселиякат е прав ти нали си си имала работа с ора селене Човека си писал и аптекаря му каза името но не го запомних.Иначе съм зет у Вакарел и там живея.Поздрави ако ви интересува като минавам ще питам за името на човека

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

428 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

449 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1150 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1687 2