гуми петлас или алианс

• P
    реших да сменя вече износените гуми на единият от тракторите ми,но се колебая относно избора на марка гуми.предложения имам за петлас(турско производство),като цената им е сравнително добра и алианс(израелски гуми).ако някой има впечатления относно тези марки,ще очаквам коментар.
  • V
    Можеш да се обадиш на телефоните ни, за цена на този размер, ние сме официалните представители на Алианс за България.
  • P
    предните за 540/65/R28,а задните 650/65/R38
  • I
    Незнам вие как си избирате гумите,ама аз първо питам дали са диагонални или радиални.Освен това е важен и размера,Така че колега напиши какъв размер търсиш и ние сте сти споделим на каква цена и от кого смр ги купили
  • G
    Колега в обявите за техника има обява на МК Гуми ООД - обади им се аз съм купувал от тях цените бяха наистина конкурентни в сравнение останалите които аз бях намерил. Иначе продават и Alias и турски и на всякакви реномиреани марки. Поста ми може да се сметне за реклама, но пък това което пише е от личен опит
  • P
    имах оферта за БКТ,индийски са.и цената им също е добра.
  • M
    Колега защо не провериш и за ВКТ индйски са. Във момента карам със такива и сам доволен.
  • R
    Карал съм петлас и съм доволен.Добри гуми са.
  • A
    Petlas sa dobri.dovolen sum.
  • S
    алианс са добри за другите нямам впечатления

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

285 0