цени на телета-сукалчета

• M
    колеги говедовъди,на какви цени реализирате телетата сукалчета,мъжки и женски?
  • Z
    tirsya teleta sukalceta simental po 10 15 dena jenski
  • B
    Досега не съм чул да се продава женско, ако се продава най-вероятно цената ще е към 400 лв.
  • M
    Колеги каква е цената на женските новородени теленца от породите Черно шарени , Червено шарени и жерсе . Благодаря ви за информацията .
  • D
    ако има нещо пиши...колега зависи цената от породата може и за 250 лв.да се купи. има телета и за 120лв. но са черно-шарени...знаеш че се интересувам от нещо хубаво..
  • V
    До сега мъжко теле симентал на 5 дена продавах на 170 лв., ама голямо търсене има , и ми се струва че цената отива твърдо към двеста лева! Пълно е с обяви за кучета по 200 лева , че има и по 500 лв ,нас ние ни е срам да искаме едни никави 200 лв за теленце дето и сега става за ядене камо ли след няколко месеца вече пълни един средностатистически български фризер !, колега досев нямам в момента за продаване ,всичко отива в ремонта !
  • D
    Купувам телета над 10 дни, Симентал. 0878506495
  • P
    Купувам телета над 20 дни,по възможност Симентал. 0878386266
  • M
    Из софийско мъжко теле на седмица е около 150 лв.За съжаление трудно се намира.
  • C
    РЕГИОН ВРАЦА МЪЖКО ЧШ НА 3 ДЕНА 150лв женско чш на 3 дена между 120- 150 ЛВ
  • I
    цената на телетата в моя регион е около 4 - 4,50 лв./кг. от място
  • D
    Kolegi kak varvqt v momenta cenite na sukalchetata
  • колеги кажете ми каква е цената на телета мъжки на 10 дена и женски на 3месеца порода черно-шарени
  • дай телефон
  • Zdravei.Ot kude si ? I ima6 li vazmojnostta da mi prodade6 okolo 15 telenca na 2 meseca. Kakva 6te e cenata na edno tele?
  • S
    От Шумен съм и цената е според възраста на теленцата на бройка са, а не килограм .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

186 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1184 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7802 14