Кандидатстване за субсидия за отглеждане на маслодайна роза

• T
    Здравейте! Имам нужда от съвет и ще съм Ви много благодарен, ако ме ориентирате.\r\n\r\nСобственик съм на земеделска земя (50дка), която до сега отпусках под аренда, но не съм доволен и реших да пробвам в земеделския сектор. От есента съм решил да засадя Маслодайна роза и въпроса ми е по коя мярка бих могъл да кандидатствам за субсидия. Не съм регистриран като земеделски производител, но бих могъл да го направя.\r\n\r\nП.С.: Благодаря Ви предварително!
  • B
    Здравейте! Имам нужда от съвет и ще съм Ви много благодарен, ако ме ориентирате.rnrnСобственик съм на земеделска земя (50дка), която до сега отпусках под аренда, но не съм доволен и реших да пробвам в земеделския сектор. От есента съм решил да засадя Маслодайна роза и въпроса ми е по коя мярка бих могъл да кандидатствам за субсидия. Не съм регистриран като земеделски производител, но бих могъл да го направя.rnrnП.С.: Благодаря Ви предварително! Здравей, би могъл да кандидатстваш по мярка 121 за създаване на трайни насаждения. Субсидията е в размер около 50% от общия размер на инвестицията. Ако искаш обаче да направиш насажденията още тази есен е необходимо да кандидатстваш по мярката сега в рамките на очакваната покана от 20.Май до 14.Юни.2013 г. Ако имаш някакви други въпроси можеш да се свържеш с мен на 0899 940 717 Поздрави Михаил Георгиев

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

183 1