Информация за Фирма Вилла гр.Варна

• K
    Привет,rnИмали някой,който има някаква информация за фирмата,каква техника внася?дават по-ниски цени от останалите вносители,тракторите имат по-изтормозен/реален вид?Мисля да ходя да гледам един трактор там.затова разпитвам.rnrnпоздрави
  • J
    за комбайн 200км ми искаха 2000лв можело и да паднат стотина кинта.
  • K
    Бях харесал един John Deere 3650.На снимките от обявата се вижда-няма чистачки,предни калници,жици висят в двигателният отсек и др.С де думи доста ползвана машина.Показаите мощности също не отговарят,леко са завишени с 10-15 к.с Значи спестих едни 600 км път По принцип каква е тарифата за превоз на км от фирмите?Колко ориентировъчно взимат?
  • D
    чак толкова колега много грохнали кочини
  • K
    Сериозно?Толкова ли са зле тракторите там? поздрави
  • S
    Всичко е като от вторични суровини!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

рента

lz1gsi: Имаш право.Ако си с годишен договор имаш правно основание.

352 2
R

Билки, липов прашец

Стефан: Аэ правя липов прашец

433 3
R

Малини и ягоди

Здравейте,искам да попитам малко,който е на ти с нещата.Рентабилно ли е отглеждането на яг...

122 0
D

Двигател на Same Titan 160

Здравейте: Сблъсках се с ремонт на двигатела на трактора . Но никъде не откривам на колко...

66 0
Z
806 21